Naše produkty
Navigačné menu

O nás


Vítame Vás na stránkach spoločnosti Happy Fashion, s.r.o.

Mnohí z Vás možno ani netušia, že vyrastali práve v našich teplákoch a teplákových súpravách, prípadne veľmi populárnych dupačkách.

Sme menšia rodinná firma, ale na slovenskom trhu pôsobíme už vyše 30 rokov.

Zaoberáme sa prevažne výrobou detského oblečenia, no náš sortiment sme doplnili aj o výrobu dámskeho a pánskeho oblečenia a najnovšie aj o predaj rôznych druhov látok a galantérie, aby sme dali priestor aj Vašim šikovným rukám a Vašej kreativite. 

Naše zakázky sú často rôznorodé, či už ide o výrobu tanečných kostýmov, športových dresov alebo tvorby oblečenia na mieru, tzv. vlastného "merchu" s vlastnou potlačou.

Práve neustále zvyšujúci sa dopyt po kvalitnom slovenskom oblečení a spokojnosť našich zákazníkov, ktorí sa k nám s radosťou vracajú a odporúčajú naše produkty, nás presvedčila, aby sme formou e-shopu priblížili naše výrobky na dosah „kliknutia“.

Veríme, že náš e-shop sa bude postupne rozrastať a budú neustále pribúdať krásne nové výtvory z našej dielne ako aj pestrofarebné látky od výmyslu sveta.

Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíte na sociálnych sieťach o fotky v našich výrobkoch, prípadne aj výrobkoch z našich látok a podporíte tým slovenskú produkciu.

Ďakujeme za Vašu dôveru.

menu