Naše produkty
Navigačné menu

Reklamácia a vrátenie tovaru


AKO POSTUPOVAŤ PRI VRÁTENÍ TOVARU?

Ak vám objednaný tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, môžete nám ho do 14 dní od prevzatia zásielky vrátiť späť bez udania dôvodu.

Nepoškodený tovar v pôvodnom stave zašlite formou balíka alebo ako doporučený list na adresu:

HAPPY FASHION s.r.o.
Topoľnica 151
925 92 Topoľnica

Formulár na odstúpenie od zmluvy nám zašlite buď mailom na adresu info@happyfashion.sk alebo si ho vytlačte a vyplnený zašlite spolu s tovarom, ktorý zasielate späť. Zásielku neposielajte na dobierku, takéto zásielky neprevezmeme. Uhradená čiastka Vám bude vrátená na účet, ktorý uvediete do formulára.

Akonáhle Vašu zásielku obdržíme, budeme Vás informovať.

AKO REKLAMOVAŤ TOVAR?

Ešte pred prevzatím a zaplatením zásielky od doručovateľskej spoločnosti, Vám odporúčame zásielku skontrolovať, či nie je poškodená. V prípade väčšieho poškodenia balenia Vám odporúčame zásielku neprebrať.

V prípade reklamácie nám zašlite reklamovaný tovar na adresu:

HAPPY FASHION s.r.o.
Topoľnica 151
925 92 Topoľnica

Reklamačný formulár nám zašlite buď mailom na adresu info@happyfashion.sk alebo si ho vytlačte a vyplnený zašlite spolu s tovarom, ktorý zasielate späť. Zásielku neposielajte na dobierku, takéto zásielky neprevezmeme. Uhradená čiastka Vám bude vrátená na účet, ktorý uvediete do formulára.

Náklady na prepravu reklamovaného tovaru smerom od kupujúceho k predávajúcemu hradí kupujúci. Poštovné a iné poplatky nevraciame. Spiatočnú prepravu po vybavení oprávnenej reklamácie hradíme my.

Reklamáciu tovaru sa snažíme vybaviť čo najrýchlejšie, maximálne však do 30 dní od dátumu doručenia reklamácie.

O postupe vybavenia Vás budeme informovať.

menu